Czar i szyk bielizny nocnej

Posted by & filed under .

Każdemu z nas przyda się ciepły szlafrok. Jest on przydatny na basenie czy po kąpieli. Można założyć go na gołe ciało, albo też na kostium kąpielowy czy piżamkę. Zwłaszcza zimą ciepłe szlafroki są bardzo przydatne. Chronią nas przed zmarznięciem w chwilach, gdy nasze ciało jest mokre i rozgrzane wysiłkiem czy ciepłą kąpielą, co pomaga zapobiegać przeziębieniom. Dlatego też warto zaopatrzyć się w tą część garderoby.

Rzecz jasna, szlafroki mogą być szyte z bardzo różnych materiałów. Cieniutkie, satynowe szlafroczki nadają się głównie na lato, aby narzucić je na bieliznę, gdy ktoś dzwoni do drzwi naszego mieszkania lub gdy jest nam trochę za chłodno w koszulce na ramiączkach http://dieta.ebikini.com.pl. Natomiast ciepłe, grube szlafroki są wspaniałym pomysłem na chłodne dni od jesieni do wiosny. Wykonuje się je z bardzo różnych materiałów, głównie z bawełny oraz z polaru.  Zazwyczaj okazują się nie tylko ciepłe, ale również bardzo miłe w dotyku, miękkie i przytulne. Dlatego też zakładamy je z prawdziwą rozkoszą. Poza szlafrokiem, możemy też rozgrzać się poprzez zawiniecie w ciepły koc, wypicie gorącej herbaty lub też przyłożenie do stóp termoforu z ciepłą wodą.

Zastosowanie wszystkich tych sposobów jednocześnie gwarantuje najlepsze efekty. Rzecz jasna, ciepłe, miękkie i wygodne szlafroki to znakomity pomysł na prezent. Są one znakomitym podarkiem z  okazji dnia świętego Mikołaj czy Gwiazdki. W grudniu jest bowiem szczególnie zimno i cieplutki szlafrok może wtedy bardzo się przydać. Można również podarować bliskim osobom szlafroki z okazji urodzin, imienin czy bez okazji. Rzecz jasna, można też sprawić podobny prezent samemu sobie. Na szczęście, ciepłe szlafroki z kapturem, z bawełny lub polaru, nie są bardzo drogie. Kosztują od kilkudziesięciu do około stu złotych. Jak zatem widać, każdy może sobie pozwolić na ich kupno, nie obciążając nadmiernie portfela. Warto na pewno zaopatrzyć się w szlafroki. Są one nieodzowne w chłodne, ponure dni. Nie tylko nas rozgrzewają, ale też są przyjemne w dotyku, dzięki czemu spędzone w nich wieczory stają się wyjątkowo miłe i przyjemne, zwłaszcza, gdy spędzamy je, czytając dobrą książkę i popijając pyszną, gorącą herbatkę.