Czas pracy i komunikacja

Posted by & filed under .

prawnikCo powinien oferować dobry program stworzony do pracy w kancelarii prawnej? Przede wszystkim być dostosowany do potrzeb jego klienta, czyli w tym wypadku prawników. Jeśli chodzi o tych, którzy pracują w małych lub średnich firmach – nie będą oni specjalnie zainteresowani obsługą dużych i skomplikowanych aplikacji, które wymagają instalacji. A do tego często są też przypisane do konkretnej maszyny. Inaczej wygląda to w przypadku E-lexel. Program ten jest obsługiwany w całości przez sieć, a to sprawia, iż można zalogować się doń z dowolnego miejsca na ziemi. Przyjrzyjmy się bliżej dwóm z wielu istotnych elementom wspomagających pracę, jakie oferuje.

Pierwsza to rozliczenie czasu pracy. Ten specjalny moduł jest w pełni automatyczny i po uruchomieniu rejestruje czas pracy po prostu nie przeszkadzając w wykonywanych zadaniach. Prawnicy czy też inni pracownicy kancelarii będą następnie rozliczani w formie przypominającej billing, dzięki czemu można im będzie wyliczyć konkretną fakturę. Ten specjalny moduł będzie przydatny nie tylko osobom, które chcą lub muszą zarządzać pracą kancelarii. Przyda się też klientom, którzy chcieliby wiedzieć, jak idą postępy w ich sprawie.e-lexel

Drugi z elementów to komunikacja z klientem. Dzięki niej jest możliwa bardzo prosta nić porozumienia, którą nawiązują prawnicy z ich klientami. Wystarczy tylko dostęp do sieci, aby klient miał pełny wgląd w dokumentację, która związana jest ze zleconymi przez niego sprawami. Co ciekawe – nie trzeba nawet telefonu do takiego zadania. Program oferuje możliwość sprawdzenia tego typu danych także za pomocą urządzenia przenośnego, na przykład telefonu komórkowego.